Nikdy...

21. června 2017 v 21:35 | Vítr |  Téma týdne
Nikdy...
Asi, si většina lidí uvědomuje, že jsou v životě chvíle, jež by se daly nazvat křižovatkami.
Okamžiky velkých, ale i malých rozhodnutí, jež mění dosavadní směr běhu jejich života. Někdy víme, že se takový okamžik blíží a někdy, si tuto důležitost dané chvíle uvědomíme, až s odstupem času.
A zrovna takovou křižovatku mám za sebou. Jednu z těch větších. Křižovatku, kterou jsem si moc dobře uvědomoval a na které, bylo mé rozhodování značně složité. Dostal jsem se ve svém životě do okamžiku, kdy jsem se musel rozhodnout, zda se vzdám něčeho, pro mou další existenci velmi důležitého. Něčeho tak zásadního, že mi představa změny, až brala dech.
Byl sem k tomu rozhodování vlastně donucen. Proti své vůli, sem učinil několik opatření, která navenek zajistí zdání změny. Budu se muset na oko vzdát něčeho, co mi bylo roky velmi přirozené a co mne drželo v naději. Pomáhalo mi přečkat mnohé těžkosti a úskalí života. A činilo mi ne li přímo potěšení, tak alespoň tichou, hřejivou radost.
Jak jsem psal, vzdal sem se, ale jen na oko. Abych zabránil mnohem větším a trvalejším ztrátám. Ale Ve skutečnosti je to trochu jinak. Nic sem nevzdal. Neustoupím ani o krok z toho, co sem si kdysi vysnil a budu se dál připravovat na vše, co mi budoucnost může přinést.
Vím, je to možná pošetilé,ale kdo ví, co se může stát, třeba to není bláznovství a třeba se stana zázrak. Protože to je asi jediné, v co mi zbývá doufat. Ale jak říkám, uvnitř jsem se nevzdal a nikdy se nevzdám. Nikdy.
To je totiž mé právo...nevzdávat se svých snů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 26. srpna 2017 v 21:38 | Reagovat

člověk se nesmí vzdávat. O čem by to potom bylo?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama