30.5.2017 21:15

30. května 2017 v 21:34 | Vítr |  Diary
... dýchám, spím, jím piji... snažím se dál žít.
Pracuji dvanáct hodin denně. Snažím se dál žít.
Je dost nepříjemné, že nemám podporu svých představ. Zakázal jsem si snít s otevřenýma očima. Odmítám myšlenky na ni. Kdykoliv si na ni vzpomenu, hvízdám si nějakou melodii. Jen abych soustředil myšlenky na něco jiného. Již sem se naučil, nepojmenovávat ji i v psaném textu. Zatím to vypadá, že jsem našel cestu... doufám. Trochu mne straší myšlenka na to, co bude, až příjde absťák. Zatím si to fakt moc nepřipouštím, ale až začne po čase opravdu scházet, tak to bude teprve těžké. Asi se začnu učit nějaký jazyk...nebo možná složité vzorce. To mi nikdy moc nešlo, tak by to mohlo zaměstnat mou mysl na plný úvazek. Musím s tím skoncovat co nejdříve a pak zase budu mít klid... doufám.
Byl jsem hlupák, když jsem doufal v zázrak. Ale já se fakt těšil. Když ne na společný život, tak alespoň na častější kontakt.
Jak jen jsem byl naivní, já vážně věřil všemu, co mi řekla.
Bude mi chybět, ale již s tím nic nehodlám dělat. Nakonec, až to překonám, tak smažu vše. Kontakty, fotky a i tento blog. Prostě vše, co by mi i mohlo připomínat. Jo a to, že nepotkám sakuru v květu, tak v to musím jen doufat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama