23.3.2015 20:14

23. března 2015 v 21:27 | Vítr |  Nezaslaná pošta
Ahoj princezničko.
Konečně jsem po dlouhé době zase na netu.
Trvalo to přes dva měsíce, ale bohužel to dříve nešlo. Musel sem zlikvidovat neuvěřitelné množství reklam a hloupostí v poště a probrat se příspěvky na fb. S nadšením jsem prošel Tvé fotky a s mnohem menším pročetl Tvé příspěvky. Přemýšlím, zda jsi za tu dobu co jsem Tě neviděl, podlehla obrovskému trendu používání vulgarit v mluvě a nebo, zda si Tě po tom dlouhém odloučení ve svých vzpomínkách jen neidealizuji. Protože když si vybavím chvíle, kdy jsme byli spolu, (třeba fotit, nebo v kavárně, nebo na procházce...) tak si nemluvila tak hrubě. Zato dnes mne některé Tvé výrazy uváděly do rozpaků. To jsi opravdu tolik frustrovaná a nešťastná, že se snažíš tímto způsobem šokovat a přitáhnout pozornost? A nebo je to jen skryté volání o pomoc?? Nevím a s ohledem na nedoručitelnost mých dopisů, se to ani nedozvím. Trápí mne to. Chtěl bych Ti říci, co si o takové mluvě myslím a asi bych i měl. Jenom že des, již nedokáži odhadnout Tvou reakci na takovou výtku. Přesto, pokud se chci i nadále nazývat Tvým přítelem a ochráncem, měl bych s tím něco udělat.
Princezničko, prosím, nesnižuj svou hodnotu tím, že se budeš vyjadřovat tak hrubě. Vždyť ve svém nitru taková nejsi! Vím jak dokážeš být křehká a milá a něžná...
Vím, že bych na Tebe mohl být pyšný a hrdý...
Princezničko, zkus se zamyslet na tímhle: lidé o nás smýšlejí v podstatě tak, jak jim to dovolíme. A pokud o sobě mluvíme špatně, nebo pokud se chováme (a mluvíme) hrubě, tak se tak chovají i k nám. To jsem si v životě již mnohokrát ověřil. Samozřejmě, jsou výjimky a výjimečné situace. Ale v běžném rozhovoru je to strašné. A navíc, copak jsi zapomněla, že co na internet dáš, to tam již na vždy zůstane? Co když se k takovým věcem nakonec dostane někdo, u koho Ti bude záležet na tom, co si o Tobě myslí. Na tom, jaký na něj uděláš dojem... Budeš se za takové hrubosti jednou stydět.
Promiň mi mé výtky, ale jsem Tvůj přítel a kdo jiný by Ti to měl říci nežli ten, komu na Tobě záleží.
Ale dost již o tom. Strašně se mi po Tobě stýská a to že Tě smím vidět alespoň tady, je pro mne velká útěcha.
Pa zlatíčko...
P.S: Kéž se Ti splní Tvé sny.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama