Leden 2015

Tik tak ...

2. ledna 2015 v 19:53 | Vítr |  Diary


Tik tak, tik tak, tik tak ...
Poslouchám jak mi ubýhá čas a jako vždy, se snažím dopočítat, kdy nastane ten správný okamžik. Aby jste rozuměli o čem že to tu vlastně píši, tak věste, že mám takový tichý zvyk. Když očekávám nějakou důležitou událost, tak počítám kolik času mi do počátku té události vlastně zbývá.
Mno a tak počítám... je 19 hodi a 47 minut. Do bodu nula zbývá 55 hodin a třináct minut. V tu chvíli bude půl čtvrté ráno a odpočet bude v bodě nula. Ptáte se co vlastně ten odpočet ukončí? Popřípadě započne? Bude to poslední možnost, jak se na dlouhou dobu dostat k internetu. Bude to poslední okamžik, kdy budu schopen kdykoliv nahodit komp a vstoupit do nehmotného světa internetu. Bude to poslední možnost pozdravit všechna ta noční stvoření, co bloudí tímto podivným světem a co stejně jako já, rádi obětují část spánku, jen aby se mohli toulat svými virtuálními světy.
Možná tam někde najdu takový výkřik módy, jako je internetová kavárna a tak se mi možná povede, jednou za čas navštívím svůj tajný svět, svou princeznu a ostatní, co tu nechávám. Snad se někdy dostanu ke kompu kohosi jiného a budu moci mrknout na svůj blog, zda se přeci jen z hlubin zapomění nevrátila ona tajemná Ztracená blogerka. A možná, se sem nepodívám pěkně dlouho.
Mno ačkoliv jsem asi nikdy neměl to čemu by se dalo říkat "stálý čtenář" či alespoň občasný, tak se stejně rozloučím.
Tak tedy... Vy náhodní, co jste na můj blog narazili : zatím zbohem a prosím nesuďte mé spisky přísně...

P.S: Zde by měl být podpis, ale mé jméno Vám nic neřekne a upřímě, nic neznamená ...tak se tedy loučím jako ten, co byl kdysi rytířem a poutníkem, snílkem a básníkem...