11.10.2013 1:14

11. října 2013 v 1:42 | Vítr |  Nezaslaná pošta
Ahoj princezničko.
Viděl jsem Tvou výzvu, že se chystáš v dohledné době na akci a že se Ti tam nechce moc samotné....
Až jsem nadšením nadskočil....Na chvilenku jsem si dovolil ten luxus a představil si, jak zase po dlouhé době, jdeme někam spolu. Dokonce jsem Ti i napsal, že se tedy dobrovolně hlásím. Ale neboj, na místo "odeslat" jsem zmačkl "smazat".
Vím co se sluší.
Možná, by Tě tohle co jsem napsal rozlobilo...ano, jak tě znám, tak asi ano. Ale věř mi prosím, je to takhle lepší. Vím moc dobře, co cítím a po tom co vím o Tobě z poslední doby, bych Tě jistě nechtěl zklamat tím, že bych se nedokázal ovládnout a klidně bych se Ti dál dvořil. Nakonec by Tě to otrávilo a stejně by jsme se přestali vídat...tak že by to dopadlo stejně, jako je to teď.
Každopádně.... neuvěříš, co mi dá práce si namlouvat všechny ta věci o tom, jak Ti musím jít z cesty. Kdyby jsi jen tušila, jak moc bych tomu Tvému chtěl zakroutit krkem a vítězně si Tě "hodit přes sedlo" a odvézt domů :-D . Hezké představy viď...mno nakonec to nikam nevede, takové představy. A tak žiji ve vzpomínkách a doufám, že mi to vystačí na zbytek mých dní.
Myslím na Cyrana a doufám, že můj příběh je alespoň vzdáleně podobný tomu jeho. Doufám, že by mne nikdo nenazval patetickým a ufňukaným hlupákem...stejně jako by se to nikdo neodvážil říci o něm...o Cyranovi... Musím si ten film někde sehnat a zase si jej pustit. Myslím že byl ten příběh natočen víckrát, ale já mám na mysli tu verzi z devadesátého roku...viděl jsem to poprve ve francouštině s našimi titulky a bylo to naprosto nepřekonatelné...

Tak se měj krásně princezničko. Doufám, že na ten víkend někoho seženeš a budeš se bavit.
Dobrou noc.
Miluji Tě.
Pa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama