6.5.2013

6. května 2013 v 13:54 | Vítr |  Nezaslaná pošta


Ahoj!

Je tu jaro. Určitě sis již všimla.
Konečně všechno kvete. Moc jsem se těšil a byl jsem samou nedočkavostí docela nevrlý.
Teď mi na nějakou nevrlost nezbývá čas. Mám spoustu práce kolem zahrady a také mi přibylo šest káčat. Nevěřila by jsi, jak jsou legrační. Pořád pobíhají a usilovně hledají něco k snědku. A toho pípání a čvachtání.
Každou chvíli vběhnou do vody a pokouší se v ní lovit. Sem tam jim do ní nasekám kousek zelené trávy a lupení a pak se od jezírka nehnou, dokud vše pěkně nevyloví. Fakt jsou vtipné, jak se snaží jedna přez druhou, něco ulovit.
Teď je odpoledne a chystám se do práce. Od rána jsem seděl v dílně a opravoval hasičské přilby. Myslel jsem na to, že budeš měnit zaměstnání. Je to fajn. Nemuset se ustavičně kodrcat do centra a asi to budeš mít i blíže domů. Pochopil jsem správně, že budeš pracovat kolem jedné ze svých zálib? Snad ano, časem uvidím. Nejdříve mi to přišlo trochu líto, ale pak mi došlo, že je to odemne trochu sobecké. Ta práce Tě nikdy moc nebavila a navíc, se tam již stejně neukazuji. Už ani nepamatuji, kdy jsem se u Tebe zastavil naposledy. Je to tak dlouho, co jsem měl šanci jet přez město a stavit se v centru.
Nakonec jsem rád, že Ti bude lépe.
Musím končit. Za pár minut odjíždím.
Měj se krásně princezničko a užívej si jaro... i když dnes trochu prší.
V myšlenkách jsi stále u mě. Pa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama