Předpůlnoční...

7. září 2011 v 23:55 | Vítr |  Diary


Blíží se půlnoc a já už zase sedím u klávesnice a hledím do tmy za okrajem blikajícího monitoru. Rovnám si své myšlenky a zážitky z dnešního dne. Přemýšlím nad tím, co jsem mohl udělat lépe a co bych mohl udělat dodatečně zítra. Myslím na práci co mne zítra čeká a do předu si ujasňuji jaké potíže a problémy budu muset řešit. Pod řadou takto smysluplných myšlenek cítím divoké víření dalších a dalších. Některé jasné jako úlomek křišťálu v letním slunci a některé temné jako ta tma, co na mne tiše zírá z koutů mého vlastního pokoje. Létají zmateně do všech stran a je obtížné se na ně soustředit....
Jsem unavený a vím, že bych měl jít spát, že se ráno budu proklínat za to, že jsem usnul zase až tak pozdě. Budu si v duchu slibovat, že půjdu spát daleko dříve, abych ten spánkový dluh konečně srovnal. Ale nakonec stejně zkončím čekajíc na půlnoc a s unavenými prsty, bušícími do černých klapek klávesnice.
V tom myšlenkovém zmatku v mé hlavě je několi ostrůvků klidu. Několik myšlenek stálých a pevných jako skála. Myšlenek spojených se vzácnými vzpomínkami...Pomalu je ve své mysli vyhledávám a vychutnávám si zbytky pocitů kterými dříve přímo sálaly.Hledám ve své unavené mysli vzpomínky na úžasné okamžiky a pořád do kola si je přehrávám ve své mysli.
Jsem již tak unavený, že neudržím víčka od sebe. Musím jít spát.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama